E-posta  
w3JMail v4.5 (ing)
Siteniz üzerinden JMAIL e-posta bileşeni ile ziyaretçilerinize e-posta yollayabilirsiniz.Jmail ile ziyaretçileriniz e-posta adreslerine e-posta'ya eklenmiş dosya dahi yollayabilmeniz mümkün.Daha bir çok özelliğini www.dimac.net sitesinden öğrenebilirsiniz.Deneme sürümüdür. Not: Dosyayı indirebilmek için yönlendiğiniz adresteki form'u doldurmanız gerekiyor.

 


JMail.NET (ing)
JMAIL'ın .NET ile hazırlanmış versiyonu. SMTP, POP3 ve MAILMERGE desteği bulunuyor. Bileşeni ücretsiz olarak kişisel bir şekilde kullanabilirsiniz.
Not: Uygulamayı indirmeniz için yönlendiğiniz adreste bulunan formu doldurmanız gerekmektedir.

 


aspSmartMail v2.7 (ing)
E-postalarınızı html veya text tabanlı olarak yollayabilirsiniz. E-postalara bir veya bir kaç tane dosya eklenebilir. E-postanın okunup okunmadığına dahil bilgiyi, e-posta okunduktan sonra alabilme gibi bir çok özelliğe sahip kullanışlı bir e-posta bileşeni.
Not: Uygulamayı indirebilmek için yönlenmiş olduğunuz adreste bulunan formu doldurmanız gerekmektedir.

 


IISMail v2.0 (ing)
Kolayca kurulabilecek, sunucunuza yük olmayacak bir e-posta bileşeni.

 


ADVPop3 (ing)
web üzerinden POP3 kontrolleri yapmanızı sağlıyor. Bileşeni indirebilmek için yönlendiğiniz adresteki formu doldurmanız gerekmektedir. Dosya forma girmiş olduğunuz e-posta adresine gönderilecektir.

 


Dundas Mailer (ing)
Hızlı, kullanımı rahat ve kolayca kurulumu yapılabilen bir bileşen. Html veya text tabanlı olarak e-posta yollayabiliyor. E-posta yollayabilmesi için smtp sunucusuna sahip olmanız gerekmiyor. E-posta'ya dosya ekleyebiliyorsunuz. Html tabanlı e-postalarda arkaplan resmi ve müziği eklenebiliyor. Not: Bileşeni indirebilmek için yönlendiğiniz adreste bulunan, Dundas Mailer'ın sağ tarafındaki "Download Now,Click here" resmine tıklayıp, açılan penceredeki bilgileri doldurarak, dosyayı indirebilirsiniz.

 


AspEmail v5.0 (ing)
Sunucunuza e-posta bileşeni desteği yüklemenizi sağlar.En popüler e-posta bileşenlerinden biri olan AspEmail ile HTML tabanlı e-posta yollayabilir,e-postalara ek dosya koyma gibi özellikleri mevcut.Gelişmiş özelliklerini kullanabilmeniz için 30 gün sonra kayıt anahtarını almanız gerekiyor.

 


Cdonts (ing)
( cdonts.dll ) Sunucunuzda ya da local hostunuzda e-posta göndermek için çeşitli bileşenleri kurmanız gerekmektedir. Win Xp pro da ve NT de IIS yada Pws kurduğunuzda bu bileşenler kurulmuyor.Bu bileşeni çalıştırmak için Windows'a regsvr den cdonts.dll yi çalıştırtmanız gerekiyor.

 


Bileşenler Anasayfası

Barındırma Sponsorumuz: Hosting724.com Copyright © 2002 aspturkiye.com Tüm hakları saklıdır.