implant

Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Site Tanıtımı
 ASPTurkiye.com Forum : Site Tanıtımı
Konu Konu: Auzef Ders Kitapları Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazanlarda
Mesaj << Önceki Konu | Sonraki Konu >>
Egecan
Üye
Üye

Ülke: Türkiye
Gönderilenler: 76
Gönderen: 14-Ekim-2019 Saat 02:03 | Kayıtlı IP Alıntı Egecan

Site Adresi : www.auzefdersnotlari.com
Site Konusu : Auzef Ders Kitapları Ve Notları Satış Sitesi
Site açılış tarihi : 2017

Site Açıklama :

Bugün, auzef kapsamında açılan bölümlerde on binlerce öğrenci, onlarca bölüm de, yüzlerce farklı dersler de eğitim görmekte. Online eğitim ve*Auzef ders notlarından yararlanmakta.
Bunun en önemli sebebi de modern çağın hayatlarımıza dokunuşu. İnternetin getirdiği imkanlar, eğitim alanında da aktif olarak kullanılmakta. Artık dünyaca ünlü üniversitelerin dahi
ders videolarını internetten bulabilmek mümkün.*Auzef ders notları da bu kaynaklar arasında yerini aldı. Öğrenciler bu Auzef ders
notlarından yararlanıyor ve uygulanan sınavları başarıyla geçmeleri durumun da diploma sahibi olabiliyor. Sınavlar genellikle çoktan seçmeli ve 4 yanlış 1 doğruyu götürüyor. Nadir de
olsa bazı dersler de klasik sınav da yapılmakta. Sınavların zor olması*Auzef ders notları önemini artırıyor. Öncelikle belirtelim ki auzef ile ilgili İstanbul Üniversitesi tarafından
sağlanan bir kitap yok. İstanbul Üniversitesi’nin sağladığı genellikle online videolar. Öğrenciler için videoları izlemek hem zaman açısından hem de çoğu öğretim görevlisinin sıkıcı
anlatım tarzından dolayı sıkıcı olarak tabir edilmekte. Size tavsiyemiz sağlam Auzef ders notları edinmeniz. Auzef daha önceki yıllar da sorduğu soruları da yayınlamamakta. Bunun
sebebi bu soruları yeniden kullanmak istemesi. Soru tarzını öğrenme imkansızlığı,*güçlü ve kaliteli*Auzef ders notları ihtiyacı
olduğunu gözler önüne seriyor. Eğer siz de sınavları çok az sürede çalışarak geçmek istiyorsanız ihtiyacınız olan tek şey*Auzef ders notları ve daha fazla kaynağı uygun
fiyatlarla*bulabileceğiniz web sitemizi ziyaret etmek.

Auzef Ders Kitaplarını Ve Ders Notlarını Sitemizden Bulabilirsiniz : https://www.auzefdersnotlari.com/
Yukarı Dön Göster Egecan's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: Egecan Ziyaret Egecan's Ana Sayfa

Eğer Bu Konuya Cevap Yazmak İstiyorsanız İlk Önce Giriş
Eğer Kayıtlı Bir Kullanıcı Değilseniz İlk Önce Kayıt Olmalısınız

Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazıcı Sürümü Yazıcı Sürümü

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma