implant

Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Site Tanıtımı
 ASPTurkiye.com Forum : Site Tanıtımı
Konu Konu: Almanya Üniversiteleri Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazanlarda
Mesaj << Önceki Konu | Sonraki Konu >>
fasofiso
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 12
Gönderen: 06-Temmuz-2013 Saat 22:02 | Kayıtlı IP Alıntı fasofiso

Almanya'da üniversite okumak tüm hayatınızın akışını değiştirecek, size güvenli ve nitelikli bir gelecek sağlayacak olan doğru bir seçim. Tüm dünyaca saygı duyulan, prestijli Almanya Üniversiteleri uluslararası öğrencilere kucak açıyor. Siz de üniversite eğitiminizi Almanyada alabilirsiniz ve bu aslında hem çok kolay hem de çok ekonomik. Özellikle de ülkemizdeki ve Kıbrıs'ta bulunan özel üniversiteler ve bu okulların maliyetleriyle kıyaslandığı zaman Almanya'da eğitim almanın ne kadar mantıklı ve doğru bir seçim olduğunuz daha da kolay anlayacaksınız. Almanya'da eğitim almanın Türkiye'de farklı bir şehirde eğitim almaktan çok bir farkı yoktur. Konaklama, beslenme ve sosyal giderler için bir öğrenciye aylık ortalama 650 Euro yeterli olmaktadır.

Almanya’da Üniversite; Almanya'da yüksek öğretim devlet tarafından finanse edilmekte ve üniversitelerin yıllık yıllık harç oranları 500 Euro civarında seyretmektedir. Kolay başvuru koşulları, YÖK Denkliği, diplomalarının tüm dünyada tanınıyor olması, mezuniyet sonrası oturum ve çalışma izni gibi avantajlar düşünüldüğünde Almanya'da üniversite eğitimi almak gerçekten de çok iyi seçenklerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.
Almanyada üniversite eğitimine kabul edilmeniz için gereken temel şart oldukça basittir. Üniversite sınavında taban puanı geçip, Türkiye'de herhangi bir özel üniversite ya da devlet üniversitesinde 4 yıllık bir bölümde okumaya hak kazanmış olmanız gerekmektedir.
Yeni Bir Hayat ile tercihlerinize, hedeflerinize, yeterliliklerinize ve bütçenize en uygun yurtdışı üniversite seçeneklerine kolaylıkla ulaşacaksınız. Ülkeler ve üniversitelerle ilgili detaylı bilgi için uzman eğitim kadromuz ile iletişime geçebilirsiniz.
Yukarı Dön Göster fasofiso's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: fasofiso

Eğer Bu Konuya Cevap Yazmak İstiyorsanız İlk Önce Giriş
Eğer Kayıtlı Bir Kullanıcı Değilseniz İlk Önce Kayıt Olmalısınız

Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazıcı Sürümü Yazıcı Sürümü

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma